Kogu maailma kaubandus on tegemas ennenägematut pööret – muutuvad nii tarneahelad kui klientide nägemus ostlemisest kui sellisest. Mida päev edasi, seda suuremat paindlikust kliendid ootavad, sest siinsed veebi- ja füüsilised kaupmehed ei konkureeri ammu enam omavahel vaid ka maailma suurhiidudega. Ettevõtjatel aitab aga konkurentsivõimet suurendada ESTO oma uudsete ja täisautomaatsete makselahendustega.

ESTO on võitnud oma partnerite usalduse nii täisautomaatse järelmaksulahendusega kui ka erinevate “Osta nüüd ja maksa hiljem” makseviiside ja e-poe makselahendustega, mis aitavad klientidel müüki kasvatada, konversiooni tõsta ning tuua e-poodidesse ostlema uusi kliente. Vaatame neid kõiki alljärgnevalt lähemalt.

Private label või ESTO järelmaks

Partneri brändile ja soovidele kohandatud mugav järelmaksulahendus või standartne täisautomaatne ESTO järelmaksulink nii veebi- kui ka füüsilisse poodi, mis võimaldab mugavalt ja kiirelt alustada oma klientidele järelmaksu pakkumist. Ole praegusel e-poodide buumimise ajal oma konkurentidest ees ja paku oma klientidele mugavat järelmaksulahendust.

ESTO 3/6 makseviis (SLICE)

Väga populaarne 3- või 6-osaline makseviis, mis võimaldab kliendil tasuda mugavalt ning kiirelt ostuarve kas kolmes või kuues võrdses osas. Kliendid hindavad sellist makseviisi võimalust kõrgelt, kuna statistika on näidanud, et arve nö tükeldamine suurendab ostukorvi suurust ning antud makseviisi puhul on keskmine ostukorvi suurus 200 eurot.

ESTO Osta nüüd, maksa hiljem!

Innovatiivne makseviis ja funktsionaalsem kui pangalink, mis võimaldab tasuda 30 päeva jooksul ilma ühegi lisatasuta! Kuna puudub intress ja lisatasud, siis on see suurepärane alternatiiv krediitkaartidele, mida kliendid ka kõrgelt hindavad. Keskmine ostukorv 80 eurot.

ESTO Pay makselahendus – tasuta maksed kõigile

Pakume oma partneritele suurepärast võimalust – Eesti, Läti, Leedu ja Soome pankade tasuta ja lihtsa integratsiooniga makselinke. Lisa makselingid oma e-poele ja maksed liiguvad otse ettevõtte arvelduskontole.

2021. aasta seisuga usaldab ESTO-t juba üle 600 partneri kogu Baltikumis. Teiste seas kuuluvad ESTO partnerite hulka kuuluvad teiste seas Kaup24, Valge Klaar, Goldtime, Tradehouse, Mobipunkt, ONOFF, Digizone, Shoppa.ee, Home4you, Weekendshoes, Automaailm, NordBaby, AV Moto, Mamibot ja Kehapood. Enam kui 120 000 aktiivset klienti ja üle 600 partneri üle Baltikumi ei saa eksida, tule ka Sina ESTO perre!

Olete finantsteenuseid pakkuva krediidiandja ESTO AS veebilehel. Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige ESTO AS töötaja või muu asjatundjaga. Veebilehe kasutamisega kinnitate nõustumist veebilehe kasutustingimustega.

ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 19.22% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 2435 EUR, fikseeritud intressimäär 9.90%, lepingutasu 0 EUR, haldustasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2790.18 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 18 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga.