Parim lahendus ettearvamatute kulude puhul

Mitte keegi meist pole kaitstud ootamatute väljaminekute eest, olgu selleks siis kas auto remontimine või mõni tervisemure. Üheks võimaluseks taoliste ootamatustega hakkama saamiseks on ESTO tähtajatu arvelduskrediit, mis tagab rahaasjades soodsa ja kiire paindlikkuse.

Võimalusi ootamatute väljaminekute katmiseks on mitmeid, alates väikelaenudest lõpetades krediitkaartideni. Kuid ESTO tähtajatu arvelduskrediit erineb neist kõigist sellepoolest, et on endasse koondanud eelmainitud laenutoodete positiivsed omadused, millele lisanduvad ka suurepärased pakkumised ESTO partnerite poolt.

ESTO arvelduskrediidi taotlemine käib lihtsalt ja kiirelt – tuleb minna ESTO kodulehele ja avada seal konto. Konto avamine on tasuta ning võtab aega alla minuti.

Pärast enda identifitseerimist saab kontole laekunud krediidisumma kohe kasutusele võtta, kandes vajamineva summa isiklikule pangakontole. Siin on oluline teada, et ESTO arvestab intressi ainult kasutusele võetud krediidisummalt. Näiteks, kui teie krediidikontol on 4000 eurot, millest olete 2000 kandnud oma isiklikule pangaarvele, siis ESTO arvestab intressi ainult kasutusele võetud summa eest ja krediiti on võimalik igal ajahetkel tasuta tagastada ESTO Kontole.

ESTO Konto – paindlik ja tasuta

ESTO Kontol puudub igasugune haldus- ja lepingutasu ja kui siia lisada ka vaba tagasimaksegraafik, on ESTO Konto näol tegemist tõeliselt paindliku võimalusega oma rahaasjade planeerimisel.

Kuna krediidi tagastamine on vabatahtlik ja kliendil on kohustus tasuda ainult minimaalne igakuine osamakse, mis on 1/60 kasutusse võetud krediidist ja lisandunud igakuisest intressist. ESTO saadab iga kuu 1. kuupäeval minimaalse kohustusliku osamakse arve, mis tuleb tasuda jooksva kalendrikuu 15. kuupäevaks.

Selline paindlikkus võimaldab hakkama saada mõne rahaliselt raske perioodiga, ajatades väljaminekud pikema perioodi peale, võtmata samas kalleid kiirlaene.

Vähetähtis pole ka asjaolu, et ESTO Kontot iseloomustab sõna kiire. Konto avamine võtab aega alla minuti ja ülekanded isiklikule pangaarvele toimuvad loetletud tundidega, väikese tasu eest on võimalik summa kasutusele võtta ka välkmaksena.

Kuid ESTO Konto pole mitte ainult krediiditoode. Konto omanikud saavad soodsamaid järelmaksutingimusi ESTO partnerite juures nagu Kaup24, Valge Klaar, Goldtime, Tradehouse, Mobipunkt, ONOFF, Digizone, Shoppa.ee, Home4you, Weekendshoes, Automaailm, NordBaby, AV Moto, Mamibot, Kehapood ja veel 500 poodi.

ESTO Konto on uudne ja turvaline alternatiiv krediitkaardile ning väikelaenule, millele lisanduvad erinevad soodustused meie partnerite juures. ESTO Konto – see on kiirus ja tõeline paindlikkus!

ESTO suurim eesmärk on olla Baltimaade juhtiv uuenduslike makse- ja ostlemisteenuste pakkuja. ESTO teeb kõik maksed lihtsaks nii tarbijale kui ka kaupmehele, nii e-poes kui ka kaupluses. ESTO pakub kõikvõimalikke makseviise müükide kasvatamiseks ja konversiooni tõstmiseks – erinevatele kliendisegmentidele, erinevate makseplaanidega ja –võimalustega.

Olete finantsteenuseid pakkuva krediidiandja ESTO AS veebilehel. Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige ESTO AS töötaja või muu asjatundjaga. Veebilehe kasutamisega kinnitate nõustumist veebilehe kasutustingimustega.

ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 19.22% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 2435 EUR, fikseeritud intressimäär 9.90%, lepingutasu 0 EUR, haldustasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2790.18 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 18 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga.